Strojenie anten CB - Warszawa Wola, ew. Dw. Zachodni  - kupować i sprzedawać w Polsce

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/08/2018
  • Lokalizacja
Jestem zapalonym użytkownikiem-amatorem CB radia z wykształceniem telekomunikacyjnym. Sam użytkuję od kilkunastu lat, a mój zestaw w tym czasie sporo ewoluował :) Dysponuję miernikiem Revex W200 - na darmo szukać takiego na polskich portalach :) Krótko mówiąc: dobry, renomowany sprzęt. Oferuję strojenie anteny - zajmuję się tym hobbystycznie :) Mogę też doradzić przy wyborze radia i anteny lub pomóc w montażu - warunki do ustalenia. Uwaga: antenę stroi się do miejsca, gdzie ma pracować na samochodzie (magnes na dachu/klapie, reling, uchwyt bagażnikowy itp.), a nie do radia. Lokalizacja: Wola (wieczorami), okolice Dw. Zachodniego / Jerozolimskie (w ciągu dnia - koniecznie info dzień wcześniej, abym zabrał miernik z domu). Możliwy ew. dojazd - warunki do ustalenia. Czasami posiadam na sprzedaż radia CB lub anteny - proszę sprawdzać moje pozostałe ogłoszenia lub pytać (via portal lub na telefon).
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wola
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Terminal taxi z Wola, zobacz zdjęcie
Terminal taxi
50 zł
Do sprzedania terminal taxi (bez radia), 9-pinowy. Używany, sprawny.