Wykonawstwo Systemów Zabezpieczających i Rekreacyjnych dla Zwierzaków  - kupować i sprzedawać w Polsce

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/10/2019

"Blep Ar.Tu."

Wykonawstwo Systemów Zabezpieczających i Rekreacyjny dla Zwierzaków.

Wykonujemy zabezpieczenia w trzech metodach: inwazyjnych, montażu miękkiego oraz bezinwazyjnych (dotyczy balkonów i okien).

W przypadku ponownego zlecenia instalacji (tj.: przeprowadzka przy zmianie wynajmowanego mieszkania, itp) naszego systemu oferujemy 25% rabat na robociznę demontażu i ponownego montażu oraz wymianę gratisową siatki, a także dopasowanie nowych elementów konstrukcyjnych.

Tworzymy nasze konstrukcje z pasją połączoną doświadczeniem technicznym z uwzględnieniem indywidualnym charakteru 'Osobnika', dla którego to ma być wykonane. W razie konieczności nasi pracownicy poradzą sobie z każdą trudnością.

Naszym Mottem jest:

‘Nie ma sytuacji bez wyjścia, są tylko takie, na które nie znamy rozwiązania’.

Cena uzależniona jest od rozmiarów, wysokości oraz utrudnień danego miejsca, które ma być zabezpieczone dla bezpieczeństwa naszych ukochanych pupili, a także technologii w jakiej ma być one wykonane. W zależności od powierzchni zabezpieczanej oraz utrudnień z jakimi przyjdzie nam się uporać cena robocizny wraz z materiałem oscyluje od 100,- do 300,- za metr kwadratowy powierzchni zabezpieczanej, a także potwierdzony fakturą VAT wystawioną przez naszą Firmę.

Ewentualne odchylenia od wartości wyceny uzgadniane są z Klientami podczas rozmowy i korespondencji mailowej.

Wszystkie szczegóły ustalamy osobiście podczas Bezpłatnej Wizyty Pomiarowo-Doradczej w miejscu, którego dotyczy zlecenie wykonawcze.

Nasze doradztwo w sprawach technicznych względem indywidualnych upodobań Państwa oraz Państwa Podopiecznych uzgadniamy również z współpracującymi z nami Kocimi i Psimi Behawiorystami.

Można nas znaleźć także na Facebooku:

https://www.facebook.com/Blep-ArTu-100718718020016/


Artupl(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2015